Ekran/obraz w laptopie podzielony na 2, 4, 6 części

Najczęściej jest to efekt uszkodzenia układu graficznego. Jeśli jest to układ nVidia z roku 2006-2009 należy wymienić go na nowy. Jeśli jest to inny układ należy sprawdzić czy nie posiada on wady fabrycznej, jeśli jest sprawny wówczas można wykonać reballing, co przyniesie skutek i laptop będzie służył. Nie należy wykonywać reballingu dla układów z wadami fabrycznymi, co prawda laptop może działać ale po jakimś czasie problem znów powróci.

Aby wymienić układ należy posiadać specjalistyczny sprzęt do wykonania takiej operacji. Najczęstszym błędem jest grzanie układów opalarką lub wkładanie do piekarnika (dla niedowierzających filmiki w internecie). Po takich zabiegach bardzo ciężko jest odratować sprzęt, dlatego przed oddaniem sprzętu do naprawy warto się zastanowić i zapytać czy taka osoba/firma posiada odpowiedni sprzęt do tego typu zadań.

Witamy!

 

 

 

 

 

  Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej! Mamy nadzieję, że dzięki umieszczonym na niej informacjom będą Państwo mogli lepiej zapoznać się z naszą ofertą oraz znajdą odpowiedzi na swoje pytania.

 

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt do serwisu.

tel. 570 560 590 
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

  

 

 

Body
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Slideshow
Background Color
Background Image
Footer
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image