Brak obrazu na ekranie/monitorze w laptopie

Brak obrazu w monitorze może być przyczyną kilku usterek. Może być uszkodzona taśma matrycy, inwerter, matryca, pamięć, gniazdo pamięci, procesor, gniazdo procesora lub układ BGA.

Na prowadzenie wysuwa się jednak układ BGA który najczęściej ulega awarii. Rozwiązaniem problemu jest wymiana układu na nowy jeśli posiada on wadę fabryczną. Jeśli nie - wystarczy z reguły reballing. Należy pamiętać aby nie wykonywać reballingu dla wadliwych układów bo problem powróci po jakimś czasie. Ważne też jest aby do wymiany użyć specjalistycznego sprzętu i doświadczenia. Brak sprzętu i wiedzy może w najlepszym przypadku pogorszyć sprawę, a w najgorszym uszkodzić trwale płytę główną lub kartę graficzną.

Witamy!

 

 

 

 

 

  Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej! Mamy nadzieję, że dzięki umieszczonym na niej informacjom będą Państwo mogli lepiej zapoznać się z naszą ofertą oraz znajdą odpowiedzi na swoje pytania.

 

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt do serwisu.

tel. 570 560 590 
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

  

 

 

Body
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Slideshow
Background Color
Background Image
Footer
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image